2 liga mężczyzn Grupa Północ sezon 2023/2024
Terminarz 1 runda
Nr meczu | Godz. | Gospodarz | Goście | sędzia | Wynik |
1 kolejka - 16.09.2023 | |||||
1 | 18.00 | UKS Champion Police | STS Dębno | 20.09. | |
2 | 11.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | 30.09. | |
3 | 11.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | KTS Koszalinianin |
| |
4 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | 19.09 Paweł Balcerzak | |
2 kolejka - 07.10.2023 | |||||
5 | 10.00 | UKS Champion Police | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | 08.10. | |
6 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | JANKOWSKI Roman | |
7 | 12.00 | KTS Koszalinianin | Fairplayce Invest House Poznań | 14.10 | |
8 | 10.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | STS Dębno | 08.10. Zmiana gosp. | |
3 kolejka - 21.10.2023 | |||||
9 | 11.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | UKS Champion Police |
| |
10 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | GLINIANY Zbigniew | |
11 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | KTS Koszalinianin | MODER Jan | |
12 | 13.00 | STS Dębno | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | 08.10 | |
4 kolejka - 28.10.2023 | |||||
13 | 11.00 | UKS Champion Police | Fairplayce Invest House Poznań |
| |
14 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | MODER Jan | |
15 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | JANKOWSKI Roman | |
16 | 12.00 | KTS Koszalinianin | STS Dębno |
| |
5 kolejka - 18.11.2023 | |||||
17 | 13.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | UKS Champion Police | Zmiana gosp. | |
18 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | BALCERZAK Paweł 28.11. 20.00 | |
19 | 12.00 | KTS Koszalinianin | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo |
| |
20 | 11.00 | STS Dębno | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | Zmiana gosp. | |
6 kolejka - 02.12.2023 | |||||
21 | 11.00 | UKS Champion Police | KTS Koszalinianin |
| |
22 | 11.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | Fairplayce Invest House Poznań |
| |
23 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg |
| |
24 | 11.00 | STS Dębno | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo |
| |
7 kolejka - 09.12.2023 | |||||
25 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | UKS Champion Police | GLINIANY Zbigniew | |
26 | 12.00 | KTS Koszalinianin | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg |
| |
27 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | 3.12 11.30 | |
28 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | STS Dębno | 17.12. BALCERZAK Paweł |
Uwaga: Termin 8 kolejki – 13 stycznia 2024
Prowadzący rozgrywki
Tadeusz Nowak
tel. 601 584828
2 liga mężczyzn Grupa Północ sezon 2023/2024
Terminarz 2 runda
Nr meczu | Godz. | Gospodarz | Goście | sędzia | Wynik |
8 kolejka - 13.01.2024 | |||||
29 | 11.00 | STS Dębno | UKS Champion Police |
| |
30 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | MODER Jan | |
31 | 12.00 | KTS Koszalinianin | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin |
| |
32 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | Fairplayce Invest House Poznań | MODER Jan | |
9 kolejka - 03.02.2024 | |||||
33 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | UKS Champion Police | MODER Jan | |
34 | 15.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo |
| |
35 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | KTS Koszalinianin | BALCERZAK Paweł | |
36 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | STS Dębno | MODER Jan | |
10 kolejka - 10.02.2024 | |||||
37 | 11.00 | UKS Champion Police | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin |
| |
38 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | Fairplayce Invest House Poznań | DERKOWSKA Monika | |
39 | 12.00 | KTS Koszalinianin | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg |
| |
40 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | STS Dębno | MODER Jan | |
11 kolejka - 02.03.2024 | |||||
41 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | UKS Champion Police | KORTYLA Hanna | |
42 | 11.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg |
| |
43 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo |
| |
44 | 12.00 | KTS Koszalinianin STS Dębno | STS Dębno KTS Koszalinianin |
| |
12 kolejka - 16.03.2024 | |||||
45 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | UKS Champion Police | MODER Jan | |
46 | 11.00 | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | Fairplayce Invest House Poznań | DERKOWSKA Monika | |
47 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | KTS Koszalinianin | JANKOWSKI Roman | 30.03 |
48 | 11.00 | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | STS Dębno |
| |
13 kolejka - 13.04.2024 | |||||
49 | 12.00 | KTS Koszalinianin | UKS Champion Police |
|
|
50 | 11.00 | Fairplayce Invest House Poznań | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | BALCERZAK Paweł |
|
51 | 11.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg | Janusz TOMCZAk | |
52 | 15.00 | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo | STS Dębno | DZIWAK Marek | 21.04 14.00 |
14 kolejka - 04.05.02024 | |||||
53 | 12.00 | UKS Champion Police | MUKS KoTT ElectroNite.eu Przeźmierowo |
| 27.04 11.00 |
54 | 12.00 | KTS Koszalinianin | UKS Nałęcz I Majster Ostroróg |
| |
55 | 12.00 | UKS Nałęcz II Lubosina Ostroróg | Visonex LUKS TOP Wierzbięcin | DERKOWSKA Monika | 6.04. 16.00 |
56 | 12.00 | STS Dębno | Fairplayce Invest House Poznań |
|
|
Uwaga: Termin baraży 11.05.2024
Prowadzący rozgrywki
Tadeusz Nowak
tel. 601 584828