TERMINARZ
Rozgrywek Drużynowych
o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym
w sezonie 2023/2024
Grupa PÓŁNOC
1. UKS Optimum Lubasz (b)
2. UKS Słowian Mrowino
3. TTS Trzemeszno (b)
4. SKF MKTS Opalenica (s)
5. LKS Wielkopolska I Komorniki
6. KS Fairplayce II Poznań (b)
7. LKTS Luvena II Luboń
8. SKTS Rataje 50 Poznań
9. Pingpong Poznań Club (p)
10. MUKS Kings of The Table Przeźmierowo
11. LKS Wielkopolska II Komorniki
12. PKS Michał Krostkowo
6 pierwszych rund
Lp. | Spotkanie drużyn | Godz. | Wynik | ||
I seria 16.09.2023 (sobota) | |||||
1 | Optimum Lubasz | Michał Krostkowo | 11.00 | ||
2 | Słowian Mrowino | Wielkopolska II | 11.00 | ||
3 | TTS Trzemeszno | MUKS Przeźmierowo | 11.00 | ||
4 | Wielkopolska I | Rataje 50 Poznań | 11.00 | ||
5 | Fairplayce II | Luvena II | 11.00 | ||
6 | MKTS Opalenica | Pingpong Poznań | 15.00 | ||
II seria 07.10.2023 (sobota) | |||||
7 | Michał Krostkowo | Luvena II | 11.00 | ||
8 | Rataje 50 Poznań | Fairplayce II | 11.00 | ||
9 | Pingpong Poznań | Wielkopolska I | 11.00 | ||
10 | MUKS Przeźmierowo | MKTS Opalenica | 11.00 | ||
11 | Wielkopolska II | TTS Trzemeszno | 11.00 | ||
12 | Optimum Lubasz | Słowian Mrowino | 11.00 | ||
III seria 21.10.2023 (sobota) | |||||
13 | Słowian Mrowino | Michał Krostkowo | 11.00 | ||
14 | TTS Trzemeszno | Optimum Lubasz | 11.00 | ||
15 | Wielkopolska I | MUKS Przeźmierowo | 11.00 | ||
16 | Fairplayce II | Pingpong Poznań | 11.00 | ||
17 | Luvena II | Rataje 50 Poznań | 11.00 | ||
18 | MKTS Opalenica | Wielkopolska II | 15.00 | ||
IV seria 04.11.2023 (sobota) | |||||
19 | Michał Krostkowo | Rataje 50 Poznań | 11.00 | ||
20 | Pingpong Poznań | Luvena II | 11.00 | ||
21 | MUKS Przeźmierowo | Fairplayce II | 11.00 | ||
22 | Wielkopolska II | Wielkopolska I | Do 16.09.23 | ||
23 | Optimum Lubasz | MKTS Opalenica | 11.00 | ||
24 | Słowian Mrowino | TTS Trzemeszno | 11.00 | ||
V seria 25.11.2023 (sobota) | |||||
25 | TTS Trzemeszno | Michał Krostkowo | 11.00 | ||
26 | Wielkopolska I | Optimum Lubasz | 11.00 | ||
27 | Fairplayce II | Wielkopolska II | 11.00 | ||
28 | Luvena II | MUKS Przeźmierowo | 11.00 | ||
29 | Rataje 50 Poznań | Pingpong Poznań | 11.00 | ||
30 | MKTS Opalenica | Słowian Mrowino | 15.00 | ||
VI seria 09.12.2023 (sobota) | |||||
31 | Michał Krostkowo | Pingpong Poznań | 11.00 | ||
32 | MUKS Przeźmierowo | Rataje 50 Poznań | 11.00 | ||
33 | Wielkopolska II | Luvena II | 11.00 | ||
34 | Optimum Lubasz | Fairplayce II | 11.00 | ||
35 | Słowian Mrowino | Wielkopolska I | 11.00 | ||
36 | TTS Trzemeszno | MKTS Opalenica | 11.00 |
UWAGI
1. Proszę zapoznać się z Regulaminem Rozgrywek III Ligi na sezon 2023/2024 pkt. 1.3.1.1 oraz 1.7.2
2. Mecz rozgrywany jest w całości tzn rozgrywane są wszystkie 14 gry w/g Protokołu meczowego III ligi.
3. W sezonie 2023/2024 rozgrywana będzie tylko jedna runda - bez rundy rewanżowej.
4. Wyniki meczu należy po jego zakończeniu podać sms-em do prowadzącego Rozgrywki, a protokół w ciągu 24 godzin
przesłać do prowadzącego Rozgrywki III ligi i do pana Ciszaka prowadzącego stronę WZTS.
Prowadzący Rozgrywki III Ligi
Kaczmarek Roman
tel. 505 819 815
Prowadzący Rozgrywki III ligi
Roman Kaczmarek
TERMINARZ
Rozgrywek Drużynowych
o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym
w sezonie 2023/2024
Grupa PÓŁNOC
1. UKS Optimum Lubasz (b)
2. UKS Słowian Mrowino
3. TTS Trzemeszno (b)
4. SKF MKTS Opalenica (s)
5. LKS Wielkopolska I Komorniki
6. KS Fairplayce II Poznań (b)
7. LKTS Luvena II Luboń
8. SKTS Rataje 50 Poznań
9. Pingpong Poznań Club (p)
10. MUKS Kings of The Table Przeźmierowo
11. LKS Wielkopolska II Komorniki
12. PKS Michał Krostkowo
7-11 rund
Lp. | Spotkanie drużyn | Godz. | Wynik | ||
VII seria 27.01.2024 (sobota) | |||||
37 | Wielkopolska I | TTS Trzemeszno | 11.00 | ||
38 | Fairplayce II | Słowian Mrowino | 11.00 | ||
39 | Luvena II | Optimum Lubasz | 11.00 | ||
40 | Rataje 50 Poznań | Wielkopolska II | 11.00 | ||
41 | Pingpong Poznań | MUKS Przeźmierowo | 13.00 | ||
42 | MKTS Opalenica | Michał Krostkowo | 15.00 | ||
VIII seria 10.02.20243 (sobota) | |||||
43 | Michał Krostkowo | MUKS Przeźmierowo | 11.00 | ||
44 | Wielkopolska II | Pingpong Poznań | 11.00 | ||
45 | Optimum Lubasz | Rataje 50 Poznań | 11.00 | ||
46 | Słowian Mrowino | Luvena II | 11.00 | ||
47 | TTS Trzemeszno | Fairplayce II | 11.00 | ||
48 | MKTS Opalenica | Wielkopolska I | 15.00 | ||
IX seria 02.03.2024 (sobota) | |||||
49 | Wielkopolska I | Michał Krostkowo | 11.00 | ||
50 | Fairplayce II | MKTS Opalenica | 11.00 | ||
51 | Luvena II | TTS Trzemeszno | 11.00 | ||
52 | Rataje 50 Poznań | Słowian Mrowino | 11.00 | ||
53 | MUKS Przeźmierowo | Wielkopolska II | 11.00 | ||
54 | Pingpong Poznań | Optimum Lubasz | 13.00 | ||
X seria 16.03.2024 (sobota) | |||||
55 | Michał Krostkowo | Wielkopolska II |
| ||
56 | Optimum Lubasz | MUKS Przeźmierowo |
| ||
57 | Słowian Mrowino | Pingpong Poznań |
| ||
58 | TTS Trzemeszno | Rataje 50 Poznań | 12.03 | ||
59 | Wielkopolska I | Fairplayce II |
| ||
60 | MKTS Opalenica | Luvena II | - | ||
XI seria 13.04.2024 (sobota) | |||||
61 | Fairplayce II | Michał Krostkowo | 11.00 |
| |
62 | Luvena II | Wielkopolska I | 11.00 |
| |
63 | Rataje 50 Poznań | MKTS Opalenica | 11.00 |
| |
64 | MUKS Przeźmierowo | Słowian Mrowino | 11.00 |
| |
65 | Wielkopolska II | Optimum Lubasz | 11.00 |
| |
66 | Pingpong Poznań | TTS Trzemeszno | 11.00 |
|
UWAGI:
1. Wszystkie uwagi zamieszczone w terminarzu pierwszych sześciu kolejek (1 - 6).
2. Dwie ostatnie kolejki tj X i XI muszą być rozegrane zgodnie z Regulaminem Rozgrywek III Ligi (pkt 1.3.3) o tej samej godzinie w sobotę.
Awans do II ligi
1. W barażach o awans do II ligi grają po dwa najlepsze zespoły z grup PÓŁNOCNEJ i POŁUDNIOWEJ według Regulaminu Rozgrywek III ligi pkt pkt 7, 7.3, 7.4, 7.5, 7.6.
2. Pojedynki rozgrywane będą w/g protokołu obowiązującego w rozgrywkach III ligi.
3. Mecze rozgrywane (szczególnie pierwszy) są w całości w/g protokołu
Baraż o utrzymanie się w III lidze
1. Bezpośrednio do IV ligi spadają zespoły z 12 miejsc w grupach.
2. Zespoły z miejsc 10 i 11 w grupach rozgrywają turniej barażowy, którego zwycięzca utrzyma się w III lidze. Pozostałe zespoły w kolejności zajętych miejsc w turnieju barażowym oczekują na ewentualne
Terminy
1. Baraże o awans do II ligi 27.04.2024r i 4.05.2024r
2. Baraż o pozostanie w III lidze 27.04.2024r.
Prowadzący Rozgrywki III Ligi
Kaczmarek Roman
tel. 505 819 815